ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ !

При оплаті квитанції звертайте увагу на реквізити нового підприємства!

Виконавчим комітетом Мелітопольської міської ради Запорізької області Рішенням від 18.04.2019 року № 82 виконавцем послуг з централізованого теплопостачання у м. Мелітополі з 01.05.2019 року визначено ТОВ «Тепло – Мелітополь», тому ЗАПРОШУЄМО Вас до абонентського відділу підприємства для заключення договору про надання послуг з централізованого опалення.

Для ідентифікації особи та правильності заключення договору при собі мати паспорт, ідентифікаційний код, технічний паспорт, та правоустановчі документи.

З повагою, адміністрація ТОВ “Тепло-Мелітополь”

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ !

Виконавчим комітетом Мелітопольської міської ради Запорізької області Рішенням від 18.04.2019 року № 82 виконавцем послуг з централізованого теплопостачання у м. Мелітополі з 18.04. 2019 року визначено ТОВ «Тепло – Мелітополь». Вказаним рішенням ТОВ «Тепло – Мелітополь» доручено укласти договори про надання послуг з централізованого теплопостачання ( у тому числі з постачання теплової енергії ) з фізичними та юридичними особами згідно з вимогами чинного законодавства.

Враховуючи викладене та керуючись Ст.638 та 641 Цивільного кодексу України ТОВ « Тепло – Мелітополь» пропонує укласти новий договір з діючим надавачем комунальної послуги.

Для укладання такого договору надаємо актуальні реквізити постачальника:

ТОВ «Тепло – Мелітополь»

Адреса: 72310, Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Покровська, 61

Код ЄДРПОУ 42461094

 


Адміністрація ТОВ «Тепло-Мелітополь»

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Дочірні категорії