ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ !

За підсумками березня 2019 року  відділом збуту підприємства  проведені нарахування за послугу з централізованого опалення мешканцям багатоквартирних житлових будинків, відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 21.07.2005 №630.

 Нарахування споживачам, які мешкають у будинках, не обладнаних приладами обліку теплової енергії, залежать від фактичної температури зовнішнього повітря у розрахунковому місяці.

Відповідно до даних Запорізького обласного центру з гідрометеорології,  середня температура зовнішнього повітря в період з 1 по 31 березня 2019 року становила (+5,6) ºС проти ( -0,1)ºС, врахованих у тарифі.

З 1 січня 2019 року вступила в дію постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) № 1758 від 10.12.2018, яка була опублікована в газеті «Урядовий курʹєр» №234 від 11.12.2018, згідно якої тариф на послугу з централізованого опалення для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії становить 31,47 грн за кв. метр у місяць протягом опалювального сезону.

При нарахуванні за послугу з централізованого опалення у березні 2019 року , враховуючи фактичну температуру зовнішнього повітря вартість опалення кожного квадратного метра опалювальної площі квартири в будинках, не обладнаних приладами обліку теплової енергії, склала 21,56 грн, тобто менше від встановленого тарифу на 9,91 грн, так як середня температура зовнішнього повітря була вищого ,чим передбачено тарифами.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Шановний споживачу!

Висловлюємо Вам подяку, що протягом минулого року користувалися послугами нашого підприємства, та вважаємо своїм обов’язком згідно з постановою НКРЕКП від 30.03.2017 № 464 довести до Вашого відома інформацію передбачувану додатком N4 до цієї постанови, а саме:

  • Інформація щодо споживання споживачем послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води у 2018 році;
  • Структури діючих двоставкових тарифів з урахуванням податку на додану вартість;
  • Вартість послуги з централізованого опалення в порівнянні з іншими країнами з податками;
  • Динаміка фактичної тривалості опалювального періоду (ОП) та температури зовнішнього повітря;
  • Тощо;

Інформація розміщена у вашому особистому кабінеті

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ !

ТОВ «Мелітопольські теплові мережі» з 15.04.2019 по 31.05.2019 проводить підготовку до гідравлічних випробувань трубопроводів теплопостачання, що знаходяться на балансі підприємства.


Просимо відключити свої об'єкти від теплових мереж шляхом установки металевих заглушок на запірних органах.


Адміністрація ТОВ «Мелітопольські теплові мережі» »

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 


 

 

 

Дочірні категорії